Вівторок, 18.12.2018, 21:10
Приветствую Вас Гість | RSS
Категории раздела
Вход на сайт

                 Сайт Ялтинскої                           селищної ради

Каталог файлов

Главная » Файлы » Регуляторные Акты » Регуляторные Акты

Повідомлення про оприлюднення
22.08.2018, 16:57

Додаток до рішення Ялтинської селищної ради від 16.08.2018 № 7/44 - 752

 

 

Повідомлення про оприлюднення

проекту рішення Ялтинської селищної ради «Про внесення змін до рішення Ялтинської селищної ради від 21 травня 2013 року № 6/36-8 «Про затвердження порядку розміщення та встановлення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Ялтинської селищної ради»

 

  • до статей 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Ялтинська селищна рада інформує про оприлюднення на офіційному веб-сайті Ялтинської селищної ради (сайт Ялтинської селищної ради) www.yalta-azov.at.uaпроекту рішення Ялтинської селищної ради «Про внесення змін до рішення Ялтинської селищної ради від 21 травня 2013 року № 6/36-8 «Про затвердження порядку розміщення та встановлення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Ялтинської селищної ради», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: 87450, Донецька обл., Мангушський р-н, смт. Ялта, вул. Грецька, 21, тел./факс: (06297) 9-02-83, е-mail: yaltaazov@ukr.net.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції надсилаються фізичними та юридичними особами, в письмовому вигляді за вищевказаною адресою розробника проекту регуляторного акту.

 

Секретар ради О.М.Харакоз

 

 

 

УКРАЇНА

ЯЛТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

_____________ № _____

смт. Ялта

 

Про внесення змін до рішення

Ялтинської селищної ради

від 21 травня 2013 року № 6/36-8

 

 

 

 

 

З метою впорядкування розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Ялтинської селищної ради, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись ст.ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ялтинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до рішення Ялтинської селищної ради від 21 травня 2013 року № 6/36-8 «Про затвердження порядку розміщення та встановлення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Ялтинської селищної ради», а саме:

1.1. Пункти 2 та 4 рішення виключити.

1.2. Затвердити зміни до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Ялтинської селищної ради, що додаються.

 

2. Дане рішення набирає чинності з дня опублікування на сайті Ялтинської селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по плануванню, бюджету, фінансам, економічній і регуляторній політиці, управлінню комунальної власності ради (Балас М.В.).

 

Селищний голова Д.М.Мінаєв

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Рішення Ялтинської селищної ради

від ___________ № ________

 

 

 

Зміни

до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Ялтинської селищної ради

 

 

Розділ 3 Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Ялтинської селищної ради (далі – Порядок) викласти в новій редакції:

«3. Порядок укладення договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою.

3.1. Після оформлення паспорта прив'язки ТС замовник протягом 10 днів укладає з Ялтинською селищною радою договір щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою.

3.2. Паспорт прив'язки ТС разом з договором щодо пайової участі в утриманні об'єктів благоустрою, дає право на розміщення ТС.».

 

Секретар ради О.М.Харакоз

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категория: Регуляторные Акты | Добавил: yaltaazov
Просмотров: 16 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0