Вівторок, 18.12.2018, 21:11
Приветствую Вас Гість | RSS
Категории раздела
Вход на сайт

                 Сайт Ялтинскої                           селищної ради

Каталог файлов

Главная » Файлы » Регуляторные Акты » Регуляторные Акты

Повідомлення про оприлюднення
22.08.2018, 17:00

Додаток до рішення Ялтинської селищної ради

від 16.08.2018 № 7/44 -753

 

 

Повідомлення про оприлюднення

проекту рішення Ялтинської селищної ради «Про внесення змін до рішення Ялтинської селищної ради від 01 серпня 2012 року № 6/25-4 «Про затвердження Порядку відрахування частини прибутку господарськими організаціями, які належать до комунальної власності Ялтинської селищної ради»

 

  • до статей 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Ялтинська селищна рада інформує про оприлюднення на офіційному веб-сайті Ялтинської селищної ради (сайт Ялтинської селищної ради) www.yalta-azov.at.ua проекту рішення Ялтинської селищної ради «Про внесення змін до рішення Ялтинської селищної ради від 01 серпня 2012 року № 6/25-4 «Про затвердження Порядку відрахування частини прибутку господарськими організаціями, які належать до комунальної власності Ялтинської селищної ради», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: 87450, Донецька обл., Мангушський р-н, смт. Ялта, вул. Грецька, 21, тел./факс: (06297) 9-02-83, е-mail: yaltaazov@ukr.net.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції надсилаються фізичними та юридичними особами, в письмовому вигляді за вищевказаною адресою розробника проекту регуляторного акту.

 

Секретар ради О.М.Харакоз

 

 

 

УКРАЇНА

ЯЛТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

_____________ № _____

смт. Ялта

 

Про внесення змін до рішення

Ялтинської селищної ради від 01 серпня 2012 року № 6/25-4

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою приведення рішення Ялтинської селищної ради у відповідність до чинного законодавства України, відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до рішення Ялтинської селищної ради від 01 серпня 2012 року № 6/25-4 «Про затвердження Порядку відрахування частини прибутку господарськими організаціями, які належать до комунальної власності Ялтинської селищної ради», а саме:

1.1. В пункті 2 рішення слова «Мангуській МДПІ» замінити на слова «Волновасько-Мангушському управлінню ГУ ДФС у Донецькій області».

1.2. Затвердити зміни до Порядку відрахування частини прибутку господарськими організаціями, які належать до комунальної власності Ялтинської селищної ради, що додаються.

1.3. Пункт 4 рішення викласти у такій редакції:

«4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по плануванню, бюджету, фінансам, економічній і регуляторній політиці, управлінню комунальної власності ради (Балас М.В.).

 

2. Дане рішення набирає чинності з дня опублікування на сайті Ялтинської селищної ради.

 

Селищний голова Д.М.Мінаєв

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Рішення Ялтинської селищної ради

від ___________ № ________

 

 

 

Зміни

до Порядку відрахування господарськими організаціями (підприємствами), які належать до комунальної власності Ялтинської селищної ради, частини чистого прибутку (доходи) до загального фонду місцевого бюджету

 

 

У пункті 2 Порядку цифри та слова «у 2012 році» виключити.

У пунктах 3 та 4 Порядку слова «Мангуська МДПІ» замінити на слова «Волновасько-Мангушське управління ГУ ДФС у Донецькій області».

 

 

Секретар ради О.М.Харакоз

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категория: Регуляторные Акты | Добавил: yaltaazov
Просмотров: 19 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0