П`ятниця, 18.01.2019, 09:39
Приветствую Вас Гість | RSS
Категории раздела
Вход на сайт

                 Сайт Ялтинскої                           селищної ради

Каталог файлов

Главная » Файлы » Регуляторные Акты » Регуляторные Акты

ЗВІТ про базове відстеження результативності рішення Ялтинської селищної ради від 20 грудня 2017 р. № 7/35-557 «Про внесення змін до рішенн
31.07.2018, 12:30

ЗВІТ від 27.12.2017

про базове відстеження результативності

рішення Ялтинської селищної ради від 20 грудня 2017 р. № 7/35-557 «Про внесення змін до рішення Ялтинської селищної ради від 01 серпня 2012 року № 6/25-5 «Про затвердження Положення про Порядок пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Ялтинської селищної ради»

 

 

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення Ялтинської селищної ради від 20 грудня 2017 р. № 7/35-557 «Про внесення змін до рішення Ялтинської селищної ради від 01 серпня 2012 р. № 6/25-5 «Про затвердження Положення про Порядок пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Ялтинської селищної ради» (далі – Рішення).

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: Ялтинська селищна рада.

3. Цілі прийняття акта: регуляторний акт прийнято з метою вдосконалення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури, а також з метою приведення деяких положень у відповідність до чинного законодавства.

4. Строк виконання заходів з відстеження: відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось з 01 по 26 грудня 2017 року.

5. Тип відстеження: базове відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: відстеження результативності регуляторного акта проводилося шляхом аналізу інформації, звернень юридичних та фізичних осіб, що надходили на адресу Ялтинської селищної ради. З дня оприлюднення регуляторного акта на офіційному веб-сайті Ялтинської селищної ради пропозицій та зауважень до нього не надходило.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: базове відстеження результативності цього регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу інформації, для відстеження результативності були визначені такі показники:

- обсяг надходжень від пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта: основними показниками результативності регуляторного акта є удосконалення даного рішення, приведення у відповідність до діючого законодавства України граничних розмірів пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей.

Регуляторний акт має достатній рівень досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку. Регуляторний акт відповідає принципам державної регуляторної політики.

 

Категория: Регуляторные Акты | Добавил: yaltaazov
Просмотров: 24 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0