Вівторок, 18.12.2018, 21:13
Приветствую Вас Гість | RSS
Категории раздела
Вход на сайт

                 Сайт Ялтинскої                           селищної ради

Каталог файлов

Главная » Файлы » Регуляторные Акты » Регуляторные Акты

ЗВІТ про періодичне відстеження результативності рішення Ялтинської селищної ради від 01 серпня 2012 р. № 6/25-5 «Про затвердження Положен
31.07.2018, 12:29

ЗВІТ від 05.09.2016

про періодичне відстеження результативності

рішення Ялтинської селищної ради від 01 серпня 2012 р. № 6/25-5 «Про затвердження Положення про Порядок пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Ялтинської селищної ради»

 

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення Ялтинської селищної ради від 01 серпня 2012 р. № 6/25-5 «Про затвердження Положення про Порядок пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Ялтинської селищної ради» (далі – Рішення).

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: Ялтинська селищна рада.

3. Цілі прийняття акта: регуляторний акт прийнято з метою встановлення прозорого та чітко врегульованого порядку залучення, розрахунку розміру та використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури на території селищної ради.

4. Строк виконання заходів з відстеження: відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось з 01 по 31 серпня 2016 року.

5. Тип відстеження: періодичне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: відстеження результативності регуляторного акта проводилося шляхом аналізу інформації (статистичний).

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: відстеження результативності здійснювалось шляхом аналізу статичної інформації щодо кількості надходження коштів до селищного бюджету від пайової участі замовників у розвитку інфраструктури.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності: кількість укладених договорів про пайову участь замовників у створенні і розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури за період відстеження – 1, на суму надходження - ХХХХХХ гривень.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей: регуляторний акт має достатній рівень досягнення визначених цілей, але деякі положення потребують внесення змін чи доповнень.

 

 

Категория: Регуляторные Акты | Добавил: yaltaazov
Просмотров: 26 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0