Вівторок, 18.12.2018, 21:12
Приветствую Вас Гість | RSS
Категории раздела
Вход на сайт

                 Сайт Ялтинскої                           селищної ради

Каталог файлов

Главная » Файлы » Регуляторные Акты » Регуляторные Акты

ЗВІТ про періодичне відстеження результативності рішення Ялтинської селищної ради від 12 вересня 2012 р. № 6/26-26 «Про визначення мінімаль
31.07.2018, 12:07

ЗВІТ від 14.09.2016

про періодичне відстеження результативності

рішення Ялтинської селищної ради від 12 вересня 2012 р. № 6/26-26 «Про визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Ялтинської селищної ради»

 

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення Ялтинської селищної ради від 12 вересня 2012 р. № 6/26-26 «Про визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Ялтинської селищної ради» (далі – Рішення).

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: Ялтинська селищна рада.

3. Цілі прийняття акта: регуляторний акт прийнято з метою встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території Ялтинської селищної ради та виконання норм чинного законодавства.

4. Строк виконання заходів з відстеження: відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось з 01 вересня по 13 вересня 2016 року.

5. Тип відстеження: періодичне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: відстеження результативності цього регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу інформації.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта: за період відстеження надходжень не було.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей: регуляторний акт має достатній рівень досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, так як виконані норми чинного законодавства, але оцінити результати реалізації регуляторного акта не має можливості, оскільки за даний період не було надходжень, а також деякі положення потребують внесення змін чи доповнень до регуляторного акту.

 

 

 

Категория: Регуляторные Акты | Добавил: yaltaazov
Просмотров: 21 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0