Вівторок, 18.12.2018, 21:10
Приветствую Вас Гість | RSS
Категории раздела
Вход на сайт

                 Сайт Ялтинскої                           селищної ради

Каталог файлов

Главная » Файлы » Регуляторные Акты » Регуляторные Акты

ЗВІТ про періодичне відстеження результативності рішення Ялтинської селищної ради від 21 травня 2013 р. № 6/36-8 «Про затвердження порядку
31.07.2018, 12:11

ЗВІТ від 16.05.2017

про періодичне відстеження результативності

рішення Ялтинської селищної ради від 21 травня 2013 р. № 6/36-8 «Про затвердження порядку розміщення та встановлення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Ялтинської селищної ради»

 

 

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення Ялтинської селищної ради від 21 травня 2013 р. № 6/36-8 «Про затвердження порядку розміщення та встановлення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Ялтинської селищної ради» (далі – Рішення).

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: Ялтинська селищна рада.

3. Цілі прийняття акта: регуляторний акт прийнято з метою встановлення на території селищної ради єдиного функціонального механізму розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та збільшення надходжень до селищного бюджету.

4. Строк виконання заходів з відстеження: відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось з 14 квітня по 15 травня 2017 року.

5. Тип відстеження: періодичне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: відстеження результативності регуляторного акта проводилося шляхом аналізу інформації (статистичний).

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: відстеження результативності здійснювалось шляхом аналізу статичної інформації: аналіз кількості звернень щодо розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, аналіз кількості укладених договорів, аналіз надходжень до селищного бюджету.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності:

Основними показниками результативності дії регуляторного акту є:

– надходження коштів до місцевого бюджету;

– застосування єдиного механізму розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Ялтинської селищної ради до всіх суб’єктів господарювання, які мають намір встановити тимчасові споруди.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей: регуляторний акт має достатній рівень досягнення визначених цілей, але деякі положення потребують внесення змін чи доповнень.

 

 

Категория: Регуляторные Акты | Добавил: yaltaazov
Просмотров: 26 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0