Вівторок, 18.12.2018, 21:10
Приветствую Вас Гість | RSS
Категории раздела
Вход на сайт

                 Сайт Ялтинскої                           селищної ради

Каталог файлов

Главная » Файлы » Регуляторные Акты » Регуляторные Акты

ЗВІТ про періодичне відстеження результативності рішення Ялтинської селищної ради від 31 липня 2013 р. № 6/39-4 «Про затвердження Правил б
31.07.2018, 12:12

ЗВІТ від 17.08.2017

про періодичне відстеження результативності

рішення Ялтинської селищної ради від 31 липня 2013 р. № 6/39-4 «Про затвердження Правил благоустрою території Ялтинської селищної ради»

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення Ялтинської селищної ради від 31 липня 2013 р. № 6/39-4 «Про затвердження Правил благоустрою території Ялтинської селищної ради» (далі – Рішення).

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: Ялтинська селищна рада.

3. Цілі прийняття акта: регуляторний акт прийнято з метою визначення порядку благоустрою та утримання об’єктів благоустрою селищної ради, визначення прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою на території селищної ради та визначення переліку порушень благоустрою, за які настає відповідальність передбачена законодавством України.

4. Строк виконання заходів з відстеження: відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось з 17 липня по 16 серпня 2017 року.

5. Тип відстеження: періодичне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: відстеження результативності регуляторного акта проводилося шляхом аналізу інформації (статистичний).

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: відстеження результативності здійснювалось шляхом аналізу статичної інформації, визначені такі статистичні показники:

- кількість приписів про усунення порушень правил благоустрою;

- кількість протоколів про адміністративне правопорушення, складених за порушення правил благоустрою;

- кількість звернень громадян.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності: покращення контролю за благоустроєм, санітарним станом та естетичним виглядом на території селищної ради, врегулювання утримання території об’єктів благоустрою селищної ради; кількість порушень правил благоустрою.

З прийняттям Правил підвищилась свідомість і активність громадян та суб’єктів господарювання всіх форм власності стосовно необхідності укладання угод на вивезення побутових відходів, що дає змогу попередити утворення несанкціонованих звалищ сміття та забруднення довкілля.

Завдяки встановленню чітких вимог стосовно підтримки благоустрою розширено сферу впливу та відповідальності за порушення Правил.

Дія регуляторного акта сприяє збереженню та утриманню об'єктів зовнішнього благоустрою в належному санітарно-технічному стані.

З прийняттям Правил було посилено контроль за збереженням та утриманням об’єктів благоустрою. Правила надали змогу забезпечити захист інтересів територіальної селищної ради в сфері благоустрою.

У цілому регуляторний акт підвищує свідомість суб’єктів господарювання та громадян щодо підтримки благоустрою території селищної ради, довкілля.

 

Категория: Регуляторные Акты | Добавил: yaltaazov
Просмотров: 21 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0