Вівторок, 18.12.2018, 21:12
Приветствую Вас Гість | RSS
Категории раздела
Вход на сайт

                 Сайт Ялтинскої                           селищної ради

Каталог файлов

Главная » Файлы » Регуляторные Акты » Регуляторные Акты

ЗВІТ про повторне відстеження результативності рішення Ялтинської селищної ради від 19 листопада 2014 р. № 6/54-3 «Про орендну плату за зем
31.07.2018, 12:25

ЗВІТ від 04.02.2016

про повторне відстеження результативності

рішення Ялтинської селищної ради від 19 листопада 2014 р. № 6/54-3 «Про орендну плату за землю по Ялтинській селищній раді»

 

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення Ялтинської селищної ради від 19 листопада 2014 р. № 6/54-3 «Про орендну плату за землю по Ялтинській селищній раді» (далі – Рішення).

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: Ялтинська селищна рада.

3. Цілі прийняття акта: регуляторний акт прийнято з метою забезпечення оптимального рівня надходжень від орендної плати за землю за рахунок затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки, які розташовані на території селищної ради, встановлення порядку нарахування орендної плати за користування земельними ділянками в залежності від функціонального призначення.

4. Строк виконання заходів з відстеження: відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось з 04 січня по 03 лютого 2016 року.

5. Тип відстеження: повторне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: відстеження результативності регуляторного акта проводилося шляхом аналізу інформації (статистичний).

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: відстеження результативності здійснювалось шляхом аналізу статичної інформації щодо кількості надходження коштів до селищного бюджету.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності:

Отримано коштів від оренди землі за 2015 рік –

фізичних осіб – ХХХХХХ грн.

юридичних осіб – ХХХХХХ грн.

Всього – ХХХХХХХ грн.

Рівень поінформованості субєктів господарювання – зацікавлені особи можуть ознайомитися з регуляторним актом на сайті www.yalta-azov.at.ua.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей: регуляторний акт має достатній рівень досягнення визначених цілей, але деякі положення регуляторного акту потребують внесення змін чи доповнень.

 

 

Категория: Регуляторные Акты | Добавил: yaltaazov
Просмотров: 21 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0