Вівторок, 18.12.2018, 21:11
Приветствую Вас Гість | RSS
Категории раздела
Вход на сайт

                 Сайт Ялтинскої                           селищної ради

Каталог файлов

Главная » Файлы » Регуляторные Акты » Регуляторные Акты

ЗВІТ про повторне відстеження результативності рішення Ялтинської селищної ради від 27 січня 2015 р. № 6/59-3 «Про затвердження положення п
31.07.2018, 12:23

ЗВІТ від 03.02.2017

про повторне відстеження результативності

рішення Ялтинської селищної ради від 27 січня 2015 р. № 6/59-3 «Про затвердження положення про розміри та порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Ялтинської селищної ради»

 

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення Ялтинської селищної ради від 27 січня 2015 р. № 6/59-3 «Про затвердження положення про розміри та порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Ялтинської селищної ради» (далі – Рішення).

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: Ялтинська селищна рада.

3. Цілі прийняття акта: регуляторний акт прийнято з метою врегулювання правових відносин між органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами, які є власниками житлової/нежитлової нерухомості; встановлення єдиного порядку стягнення та перерахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; встановлення оптимальних розмірів ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з врахуванням існуючої ситуації; збільшення надходжень до селищного бюджету.

4. Строк виконання заходів з відстеження: відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось з 04 січня по 02 лютого 2017 року.

5. Тип відстеження: повторне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: відстеження результативності регуляторного акта проводилося шляхом аналізу інформації (статистичний).

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: відстеження результативності здійснювалось шляхом аналізу статичної інформації щодо кількості надходження коштів до селищного бюджету.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності:

Отримано коштів від плати земельного податку за 2016 рік –

фізичних осіб – ХХХХХ грн.

юридичних осіб – ХХХХХХ грн.

Всього – ХХХХХХХ грн.

Рівень поінформованості суб’єктів господарювання – зацікавлені особи можуть ознайомитися з регуляторним актом на сайті www.yalta-azov.at.ua.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей: регуляторний акт має достатній рівень досягнення визначених цілей.

 

 

 

Категория: Регуляторные Акты | Добавил: yaltaazov
Просмотров: 18 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0