Вівторок, 18.12.2018, 21:12
Приветствую Вас Гість | RSS
Категории раздела
Вход на сайт

                 Сайт Ялтинскої                           селищної ради

Каталог статей

Главная » Статьи » Новости

«Гірчить Чорнобиль крізь роки»

   

«Гірчить Чорнобиль крізь роки»

Весна…Чорнобиль…

У ніч з 25 на 26квітня 1986року, коли всі спали безтурботним сном, о першій годині 23 хвилини над четвертим реактором Чорнобильської Атомної  Електростанції нічну пітьму розірвало велетенське полум’я.Ця аварія є найстрашнішою  катастрофою двадцятого століття.

І сьогодні в центрі селища Ялта за підтримкою Ялтинського селищного голови та Ялтинської селищної ради було відкрито пам’ятний знак  ліквідаторам на ЧАЕС.На мітингу були присутні школярі з вчителями,районне та місцеве керівництво, жителі Ялти та самі чорнобильці.Свою безмірну вдячність висловили героям нашої Батьківщини: Ялтинський селищний голова Дмитро Миколайович Мінаєв, заступник голови райдержадміністрації Володимир Ілліч Дорогань, заступник голови Мангушської районної ради Світлана Валентинівна Олефір, ліквідатор Чорнобильської АЕС голова Мангушської районної організації союзу «Чорнобиль» Іван Георгійович Аврамов та голова Ялтинської організації союзу «Чорнобиль» Михайло Володимирович Мануйлов.Пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів біля памятного знаку.

У Ялтинському Будинку культури було проведено тематичний концерт та просмотр уривків відеофільмів на адресу самих ліквідаторів ЧАЕС та їх родин.Зі сцени лунали пісні у виконанні Дубовик Оксани та Дубовик Наталії, Горюнова Олександра,народного вокального ансамблю «Яліта».Танцювальний колектив «Азовська перлина» та Валерія  Пічахчи також виступили для усіх глядачів. Заступник голови Ялтинської спілки ветеранів Людмила Леонідівна Мануйлова прочитала свої тематичні вірші. Усім присутнім ліквідаторам на ЧАЕС було вручені квіти.

Щиро дякуємо Вам,дорогі наші герої, за можливість жити!

Категория: Новости | Добавил: yaltaazov (26.04.2018)
Просмотров: 44 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar