Вівторок, 18.12.2018, 21:12
Приветствую Вас Гість | RSS
Категории раздела
Вход на сайт

                 Сайт Ялтинскої                           селищної ради

Каталог статей

Главная » Статьи » Новости

Інформація про виконання Програми правової освіти населення району на 2016-2020 роки за І півріччя 2018 року

Інформація

про виконання Програми правової освіти населення району на 2016-2020 роки за І півріччя 2018 року

 

На виконання Указу Президента України від 18.10.2001 року № 992 «Про Національну програму правової освіти населення», розпорядження голови Мангушської райдержадміністрації від 16.09.2016 № 285 «Про програму правової освіти населення району на 2016-2020 роки», з метою підвищення рівня правової освіти населення, виховання поваги до закону, прав людини, створення належних умов для набуття громадянами правових знань, забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки в Ялтинській селищній раді постійно ведеться робота з правової освіти населення.

Правоосвітня діяльність селищної ради передбачає наступні заходи: проведення сходів, семінарів та бесід, засідань, «круглих столів» за участю населення селищної ради. Читання лекцій, проведення бесід-зустрічей на підприємствах, розташованих на території ради. Організація правоосвітніх заходів у дошкільних, бібліотечних закладах та школах.

Протягом І півріччя 2018 року мешканці населених пунктів Ялтинської селищної ради неодноразово зверталися до селищної ради за консультацією та роз’ясненнями з наступних питань: зняття з реєстрації (виселення) з житлового будинку; реєстрація місця проживання внутрішньо переміщеної особи; зміна цільового призначення земельної ділянки приватної власності; оформлення спадщини внутрішньо переміщеною особою; щодо справляння земельного податку; оформлення аліментів; оформлення пенсії внутрішньо переміщеною особою, та інш.

Селищним головою, секретарем селищної ради, секретарем виконавчого комітету селищної ради, юристом селищної ради, землевпорядником селищної ради ведеться особистий прийом громадян згідно графіку. Також особистий прийом громадян проводиться за участю дільничного інспектора, депутатів селищної ради, начальника Ялтинського ККП.

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» у Ялтинській селищній раді організовано роботу Громадської приймальні з надання безоплатної правової допомоги особам, що її потребують з питань, віднесених до компетенції селищної ради. Очолює Громадську приймальню секретар ради. В Ялтинській селищній раді розроблено і затверджено графік роботи Громадської приймальні, Положення про Громадську приймальню відповідно до якого налагоджено відповідну роботу.

Щодня на апаратній нараді юрист селищної ради інформує про нове в законодавстві.

В селищній раді створено тематичний куток на якому розміщується правова інформація та постійно оновлюються матеріали з питань «Нове в законодавстві».

Встановлені інформаційні стенди на яких розміщена та періодично оновлюється правова інформація в рамках надання громадянам первинної правової допомоги та доступу до публічної інформації.

Для ознайомлення з новим у законодавстві використовується мережа Інтернет.

Селищною радою розроблено та розміщено на сайті селищної ради (http://yalta-azov.at.ua/) та на інформаційному стенді селищної ради статтю на тему: «Реалізація права на освіту дітей, які проживають на тимчасово непідконтрольній українській владі території», пам’ятку на тему: «Права дитини», буклет на тему: «Як прийняти спадщину в зоні АТО?»

Інформація про проведену роботу за І півріччя 2018 року розміщена на сайті Ялтинської селищної ради.

Крім того, у дошкільному навчальному закладі загального типу № 3 «Червоний капелюшок» кожен місяць проводяться тематичні заняття по правовим питанням та бесіди з батьками.

Ялтинською селищною радою з жителями селища проводиться «прямий телефонний зв’язок», під час якого громадянам, які звертаються, надається юридична консультація та відповіді на запитання, які турбують населення ради.

Посадові особи селищної ради приймають участь у семінарах, та навчаннях, які проводяться Мангушською РДА.

Селищною радою була здійснена підписка на 2018 рік наступних видань:

«Урядовий кур’єр»;

«Землевпорядний Вісник»;

«Радник в сфері державних закупівель»;

«Місцеве самоврядування»;

«Зарплата»;

«Бухгалтерія бюджет».

У зв’язку з відсутністю коштів у бюджеті селищної ради комплектування фондів бібліотечних закладів літературою з правової тематики не здійснювалось.

Публікацій в районній газеті не було, у зв’язку з недостатнім фінансовим забезпеченням.

 

 

Спеціаліст 1 категорії, юрист М.В. МінаєваІнформація про виконання Програми правової освіти населення району на 2016-2020 роки за І півріччя 2018 року

Категория: Новости | Добавил: yaltaazov (22.08.2018)
Просмотров: 35 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0