Вівторок, 18.12.2018, 21:12
Приветствую Вас Гість | RSS
Категории раздела
Вход на сайт

                 Сайт Ялтинскої                           селищної ради

Каталог статей

Главная » Статьи » Новости

«Рідна моя грецька мова».

    

  

  ​​​​​​​

 

2 березня у Ялтинському Будинку культури було проведено  творчий вечір поетеси-аматора Ганни Олексіївни Сагірової «Рідна моя грецька мова».

Ганна Олексіївна – людина, яка до без тями любить свій рідний край, свій рідний грецький народ. Корінна мешканка с.Ялта пише вірші на протязі усього життя. В них і трагедія українського народу, і краса природи рідного краю, і нескінчена любов до матері. Поетеса творить на грецькій, українській та російських мовах. Як і кожному творцю, їй хотілося бути почутою.

Ялтинський  Будинок культури зібрав повну залу людей. Вірші, пісні та спектаклі подарували глядачам масу позитивних емоцій та показали їм самобутність, щирість та образність грецької мови.

Гості  щиро дякували Ганні Олексіївні за незабутні враження від вечору, за розвиток культурної спадщини та мови греків приазов’я. З привітальним  словом  виступив  Ялтинський селищний голова Д.М. Мінаєв.,який  пообіцяв допомогу від Ялтинської селищної ради  та депутатського корпусу у виданні збірки віршів Ганни Олексіївни, також вітали Ганну Олексіївну: Голова Райдержадміністрації Мангушського району Д.В.Черниця, голова районної ради Топузов В.Г. , Голова Грецьких спілок України О.І.Проценко-Пічаджи, Консул Греції в Маріуполі Є.Гіоргопуло, Голова Грецької спілки Мангушського району Н.М.Тосхопаран, Урзуфський селищний голова Попов І.Ю.,Голова Грецької спілки Ялти «Арго» В.І.Чіх.

Ганну Олексіївну Сагірову можна сміливо вважати гордістю нашого селища Ялта, та назвати її  хранителькою рідного грецького діалекту. Вона не дає етнічним грецьким традиціям стати забутими.

Категория: Новости | Добавил: yaltaazov (05.03.2018)
Просмотров: 28 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar